i475 Oryginalne Wesela Imprezy z klasą na wysokim poziomie! newfacebookaccount dsfgsdl ddjemail headaxel Wodzirej z Prawdziwą Pasją! wodzirejaxelhubertbartnikzamosc
   
wodzirejaxelhubertbartnikLOGOpink image18
   

Podobno najbardziej liczy się pierwszy krok, ponieważ jest on zawsze początkiem. Dokonaliście już pierwszego kroku wchodząc na moją stronę. Może to być początek naszej udanej współpracy :)

Imprezy prowadzę jako Wodzirej / Dj w jednej osobie bądź w duecie
DJ + Wodzirej: to nowoczesna forma prowadzenia różnego rodzaju imprez. Nieograniczony repertuar muzyczny, liczna ilość oryginalnych zabaw oraz niecodzienna atmosfera. To wszystko sprawia, że uroczystość staje się jedyna swoim rodzaju.

Uważam, że prowadzenie imprez jest formą sztuki :). Wymaga zarówno wyczucia, pewnego instynktu, właściwej oceny bieżącej sytuacji ale przede wszystkim charyzmy.

Jako wodzirej zapewniam wysoki poziom zabawy dlatego nie proponuję nietaktownych konkursów czy zabaw a większość imprez prowadzę we fraku, który podkreśla doniosłość spotkania. Nie piję alkoholu i gram do "ostatniego gościa" a nie do konkretnej godziny.

Gwarantuję udaną i niepowtarzalną zabawę na wysokim poziomie.

DOŚWIADCZENIE

Swoją ofertą obejmuję dzieci, młodzież oraz dorosłych w tym seniorów. Dotąd do grona osób i instytucji, z którymi miałem przyjemność współpracować należą: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne i średnie, restauracje, zajazdy i hotele, ośrodki kultury, urzędy gmin/miast, parafie, ośrodki pomocy społecznej, kluby seniorów, klienci indywidualni.

Organizuję i prowadzę:

Imprezy tradycyjne:

wesela (również bezalkoholowe)
poprawiny wesel
andrzejki
sylwestry
bale karnawałowe
dancingi
prymicje

Imprezy dla firm:

imprezy firmowe
bankiety
imprezy integracyjne
plenery
imprezy okolicznościowe

Imprezy szkolne:

dyskoteki
studniówki
półmetki
komersy

SPECJALNA OFERTA - DLA PAR ORGANIZUJĄCYCH WESELA
Z UDZIAŁEM GOŚCI Z ZAGRANICY!


Jako DJ i Wodzirej prowadzę wesela również w języku ANGIELSKIM! Posiadam duże doświadczenie w tej dziedzinie, miałem przyjemność prowadzić wesela:

POLSKO - AMERYKAŃSKIE,
POLSKO - IRLANDZKIE,
POLSKO - WŁOSKIE,
POLSKO - NIEMIECKIE,
POLSKO - FRANCUSKIE,
POLSKO - UKRAIŃSKI
E
i wiele, wiele innych międzynarodowych wesel.

Prowadząc takie wesele przygotowuję repertuar muzyczny, który dobieram specjalnie dla gości z obcego kraju (posiadam w swoich zbiorach muzykę z całgo globu!) jak i zabawy weselne idealnie dopasowane dla obcokrajowców.

Zapraszam do niezobowiązującego spotkania, podczas którego
szczegółowo przedstawię Państwu swoją ofertę.

Oferta
Shape381 POLECAM - DEKORACJE ŚLUBNE i ZAPROSZENIA Copyright - Hubert Bartnik ul.Lubelska 19 22-400 Zamość i466 pracownia